Balkonų apdaila


Teikiame kokybiškas balkonų apdailos paslaugas. Patyrę specialistai visada pasiruošę patarti ir padėti surasti geriausią problemos sprendimą, nesvarbu kokio tipo balkonas būtų. Balkonų apdaila atliekama tvarkingai ir kokybiškai – atliekame balkonų vidaus sienų lubų apkalimą dailylentėmis, balkono vidaus apdailą plastikinėmis ar medinėmis dailylentėmis. Įrengiame ir apšiltiname grindis balkonuose (laminatas, OSB drožlių plokštės, natūralias medinės). Montuojame palanges, kabinamas džiovyklas, sandariname balkonų tarpus. Balkonai tampa gražūs, tvarkingi, šiltesni – maloni ir jauki papildoma patalpa. Galima daline balkono apdaila – apkalimas dailylentėmis apšiltinimas tik kokios nors dalies. Padedame nusipirkti tinkamą prekę bei kiekį.

Balkonų vidaus apdailabalkono apdaila kaina

Balkonai atlieka ir estetinę funkciją, todėl balkonų vidaus apdaila tampa vis svarbesnė. Privačių namų gyventojai gražiai balkonų apdailai bei jų estetiniam vaizdui, jau kuris laikas skiria nemažai laiko ir investicijų. Daugiabučių gyventojai taip pat nori išsiskirti, todėl dažnai balkonus puošia gėlių vazonais, balkonus dažo ryškiomis spalvomis, todėl balkono sienų apdaila yra būtina. Visgi svarbu nepamiršti ir pagrindinės balkono funkcijos – suteikiamos galimybės pabūti gryname ore, neišeinant iš savo namų.

Šiais laikais daugelis gyventojų, ypač daugiabučių, balkonus išnaudoja kaip papildomą buto erdvę ir juose įsirengia poilsio zonas ar tiesiog padidina kambario erdvę. Tokiu atveju iškyla poreikis dailiai įrengti balkoną. Mes siūlome balkonų apdailos ir remonto darbus, apimančius grindų sudėjimą, balkonų šiltinimą, stiklinimą ir kitus.

Plastikinio balkono šiltinimas

Kokybiškai atliktas balkono šiltinimas padidins buto naudingą plotą, kuriame bus galima ne tik padžiauti skalbinius arba laikyti retai naudojamus daiktus. Plastikinio balkono apšiltinimas leis panaudoti šią erdvę daug naudingiau. Tai gali būti nedidelis kabinetas, biblioteka, žiemos sodas, žaidimų kambariukas – viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir poreikių.
Savaime suprantama, kad balkono šiltinimas kainuos šiek tiek daugiau nei balkono apdaila, bet apšiltintas balkonas yra tikrai vertas investicijų.

Galutinė balkono šiltinimo kaina apskaičiuojama individualiai ir priklauso nuo pasirinktų medžiagų ir pasirinktų darbu apimties. Jeigu Jūs planuojate turėti papildomą kambariuką, tuomet reikalingas ne tik balkono šiltinimas, bet ir hidroizoliacija, o jeigu balkono būklė nėra gera, tuomet prireiks ir sienų įskilimų užtaisymas, kurių senuose namuose nestinga. Kokybiškas įstiklinimas ir balkono šiltinimas – protinga investicija butui ir papildomi naudingi kvadratiniai metrai.

Šalto balkono apdailabalkonu apdaila

Kai reikalinga apsauga nuo dulkių, vėjo arba lietaus ir svarbiausia, kad balkonas būtų sausas ir švarus, žmonės dažniausiai pasirenka aliumininius balkonus. Tokie balkonai yra tvirti, šviesūs, lengvi ir turi patogius slankiojančius atidarymus. Aliumininės konstrukcijos skirtos balkonų stiklinimui yra „šaltos“ sistemos ir, jeigu pasirinktas toks įstiklinimo būdas, tuomet balkono šiltinimas nėra aktualus.

Toks balkonas turi būti gražus ir švarus, todėl užtenka užsisakyti balkono apdailą. Galutinio rezultato kaina yra visada individuali ir priklauso nuo to, kokio tipo bus balkono apdaila, kokios medžiagos bus naudojamos, kokie darbai bus atlikti. Balkonas gali būti apkaltas plastikine arba medine šaliuote, tačiau norint sutaupyti, nebūtina taip apdailinti visą balkoną. Užtenka atlikti apdailą tik priekinei sienai po aliumininio balkono konstrukcija, o kitas sienas ir lubas galima nudažyti, grindis galima iškloti plytelėmis arba tiesiog patiesti linoleumą ar kilimą. Tokia paprasta balkono apdaila bus pakankama, kad balkonas būtų tvarkingas ir gražus, lengvai valomas.

Balkono sienų apdaila

Norint užbaigti sutvarkyti balkoną ir jį paversti jaukiu kampeliu siūlome kelis balkonų sienų apdailos būdus: PVC lentelėmis,  medinėmis lentelėmis ar gipso plokštemis.

PVC apdailos lentelės būna įvairių spalvų ir faktūrų, jos gražiai susijungia ir puikiai tinka apšildyti balkonui, nes turi gerą garso izoliaciją, nepraleidžia drėgmės, nepūva, neleidžia atsirasti grybeliui, nereikalauja daug priežiūros.

Medinės vidaus dailylentės
 sukuria jaukumo ir šilumos įspūdį. Medinės vidaus  dailylentės  gali būti naudojamos tiek sienų, tiek lubų apdailai. Iš dailylenčių galima sukurti įvairiausius ornamentus, „pataisyti“ patalpos dydį. Vertikaliai sukaltos vidaus dailylentės patalpą paaukština, horizontaliai – paplatina. Medinės lentelės būna šiurkščiu ir obliuotu paviršiumi iš eglės, pušies ir maumedžio medienos. Balkono apkalimas mediena turi šiuos privalumus: leidžia apkalti balkoną minimaliomis sąnaudomis, išlygina kreivas sienas, izoliuoja garsą ir šilumą, lengvai prižiūrima.

Taip pat mes apkalame balkonus gipso plokštėmis ir nudažome.

Balkonų remontasbalkono sienu apdaila

Didžioji dalis senamiesčio ir sovietinio laikotarpio statinių balkonų yra prastos būklės – daugiausiai dėl netinkamos statybos technologijos ir naudotų medžiagų. Balkonai dažnai yra netinkamai hidroizoliuoti, vanduo skverbiasi per betoną iki metalinių konstrukcijų, o jas naikina korozija.

Irimas ir betono korozija – ne tik laiko padarinys. Konstrukcijos silpnėja ir dėl klimato poveikio. Remontuojant, rekonstruojant, atnaujinant, apšiltinant namų fasadus būtina įvertinti lodžijų ir balkonų būklę, juos suremontuoti, nes netvirtos balkonų detalės pavojingos ir praeiviams, ir šeimininkams. Balkonai remontuojami juos hidroizoliuojant, metalą dengiant antikorozine apsauga, naudojamos skardos detalės.

Balkonas yra viena jautriausių pastato konstrukcijų. Oro stichijos, mechaninis poveikis – pagrindinės balkono susidėvėjimo priežastys. Korozija apima metalo sijų sieneles, balkonas praranda stabilumą ir tampa potencialiai pavojingas. Laiku atliktas balkono remontas lengvai pašalina šį trūkumą. 

Balkonų apdailos kaina

Balkonų apdailos darbų  kiekis yra labai platus ir  skirtingas, todėl vienos konkrečios apdailos darbų kainos nėra. Galime suteikti konsultacijas, pasakyti preliminares sąmatas, tačiau tikslios darbų atlikimo sąmatos sudaromos po objekto apžiūros, įvertinus  atliekamų darbų kiekį, kliento pageidavimus. Jei norite platesnės informacijos SKAMBINKITE DABAR +370 676 72919 arba užpildykite kontaktų formą.

Balkonų apdailos paslaugos teikiamos Kaune.

Kitos mūsų teikiamos paslaugos: langų apdaila, langų reguliavimas ir remontas, durų apdaila.