Durų apdaila


Mūsų kvalifikuoti meistrai, turintys ilgametę darbo patirtį, kokybiškai ir profesionaliai atlieka pastatų išorės ir vidaus durų apdailos paslaugas. Specialistai visada pasiruošę patarti ir padėti surasti geriausią problemos sprendimą, nesvarbu kokios būklės durys būtų ir kokia durų apdaila yra reikalinga. Išmatuosime angas, įvertinsime montavimo sudėtingumą, suteiks konsultaciją rūpimais klausimais ir apteiksime pasiūlymą su galutine kaina.

Kaip ir langų angokraščių apdaila bei langų reguliavimas, durų apdaila atliekama profesionaliai, užtikrinant maksimalų durų apdailos estetinį grožį ir atliktų paslaugų ilgaamžiškumą.

Durų apdailaduru apdaila kaune

Vidaus bei išorės durys – vienas iš pagrindinių akcentų Jūsų namo ar buto interjere. Jose turėtų derėti aukšta kokybė ir šiuolaikiškas dizainas. Sumontavus naujas šarvuotas duris, tarp gaminio ir sienos lieka matomos sandarinimo putos. Durų angokraščių apdaila daroma tik joms pilnai išsiplėtus ir sukietėjus.

Keičiant senas duris naujomis, tačiau artimiausiu neplanuojant papildomai daryti patalpų remonto – rekomenduojama pilna statybinė durų angokraščių apdaila. Kaip ir apdaila apdailinėmis plokštėmis – ji darome ne anksčiau kaip sekančią dieną po naujų šarvuotų durų sumontavimo, kai pilnai išdžiūsta durų sandarinimo putos.

Priklausomai nuo patalpų apdailos, angų tipo, sienos konstrukcijos – galimi skirtingi pilnos statybinės apdailos būdai: tinkavimas – špakliavimas – gruntavimas arba apdaila gipskartonio plokštėmis. Geriausią angokraščių apdailos būdą pasiūlys mūsų techninis konsultantas, atlikdamas konstrukcijų angų matavimą.

Šarvuotų durų apdaila

Įstatant šarvuotas duris, būtina apsvarstyti, kaip bus atlikta šarvuotų durų apdaila. Tai labiau aktualu butuose gyvenantiems žmonėms, kurie keičia senas duris į šarvuotas, kadangi namo interjeras dažniausiai yra planuojamas projektavimo metu. Sienos storis yra didesnis negu šarvuotų durų metalinės staktos storis, ir po durų montavimo iškyla klausimas, ką daryti, kad tarpas nuo vidines sienos kampo iki metalinio šarvuotų durų rėmo atrodytų gražiau.
Vieno atsakymo nėra, nes tai priklauso nuo buto ir šeimininko norų. Vidinę šarvuotų durų angą galima užtinkuoti, uždėti gipso kartoną, o po to dažyti arba klijuoti tapetais, galima dėti dailylentes ir pan.

sarvuotu duru plokstes keitimas kaune

Šarvuotų durų plokštės keitimas

Šarvuotų durų plokštės keitimas

Pakeisime jūsų susidevėjusias šarvuotų durų plokšes (skydus) su apvadais. Ankščiau naudojamos technologojis buvo ne tokios ilgaamžės kaip šiuo metu, todėl vis dažniau susiduriame su durų plokščių susidevėjimo problemomis. Šios problemos dažniausiai iškyla lauko durims, kurias veikia atmosferos poveikis. Šiuo metu yra kelių rūšių šarvuotų durų plokščių technologijų, kurių pagalba galima sutvarkyti susidevėjusias duris ar atlikti šarvuotų durų plokščių keitimą:

Durų apdaila iš LMDP (laminuotos medžio drožlių plokščių) – pigiausias durų apdailos variantas. Didelis spalvų pasirinkimas su įvairia medžio imitacijos danga. Plokštė nėra pakankamai atspari drėgmei ir kt.atmosferiniams poveikiams, todėl patariama ją naudoti buto durims.

Durų apdaila iš Faneruotos MDP – prabangus durų apdailos variantas.  Didelis spalvų pasirinkimas.  Plokštė nėra  atspari drėgmei ir kt.atmosferiniams poveikiams, todėl patariama ją naudoti buto durims.

Durų apdaila iš medžio dulkių plokščių arba kitaip MDF yra brangesnis apdailos variantas, tačiau gali būti naudojama tiek buto, tiek namo lauko durųapdailai. Lauko durų apdailai naudojama impregnuota MDF plokštė kuri yra atspari drėgmei.Plokštė gali būti ir laminuota ir dažyta. Dažyta MDF plokštė yra atsparesnė drėgmei  ir aplinkos poveikiams. Ant MDF plokštės gali būti išraižomi įvairus raštai.

Durų apdaila iš Okoume plokščių yra brangiausia iš  siūlomos apdailos šarvo durims. Plokštė gaminama naudojant skirtingos medienos lakštus  juos suspaudžiant.Okoume plokštė puikiai tinka lauko durų apdailai, nes yra atspari lietaus, saulės ir vėjo poveikiui. Galimos keturios plokštės spalvos: riešuto, raudonmedžio, tiko ir ąžuolo.

Šarvuotų durų vidiniai apvadaisarvuotu duru apdaila

Šarvuotų durų vidiniai apvadai bus iš MDF arba LMDP, tai priklauso nuo to, iš kokio tipo apdailos skydų padaryta buto šarvuotų durų varčia. Vidiniai apvadai dailiai uždengs durų metalinę staktą, o guminė tarpinė sudarys papildomą sandarinimo tašką. Žinoma, vidinė durų anga liks be apdailos ir reikės kaip nors ją apdailinti, dažyti ir pan., arba vis dėlto užsakyti pilną angos apdailą ir išvengti šių rupesčių.

Pilna šarvuotų durų vidinės angos apdaila

Pilna šarvuotų durų vidinės angos apdaila bus pagaminta iš LMDP arba MDF, priklausomai nuo Jūsų šarvuotų durų varčios apdailos skydo. Apdaila gražiai uždengs vidinę durų angą ir metalinę įejimo durų staktą. Apdailos kraštas su gumine tarpine suteiks papildomą sandarumą prie šarvuotų durų varčios. Jums nereikes rūpintis dėl angos dažymo ir pan., o pilna šarvuotų durų angos apdaila suteiks ilgametę gerą durų estetišką išvaizdą.

Durų apdaila iš vidaus

duru angokrasciu apdaila is vidaus

Dažnai įsistatant duris iškyla tokios problemos: durų angos ir durų išmatavimų nesutapimas, durų angos ir durų bloko gylių nesutapimas, sienos paviršiaus vertikalaus lygio neatitikimas. Tam reikalinga durų apdaila iš vidaus, kurią galima daryti įvairiais būdais.

Jeigu anga yra siauresnė už surinktą durų bloką, problema sprendžiama platinant angą. Tuo atveju, jei angos aukštis neatitinka durų aukščio, tuomet tam tikra durų dalis nupjaunama.  Jei durų anga yra pernelyg plati, o galimybės ją sumažinti nėra, tuomet tą erdvę galima užpildyti montavimo putomis.

Problemų gali iškilti jau montuojant duris. Pavyzdžiui, kuri sienos pusė turi būti vienoje plokštumoje su durimis, o kuri išsikišusi. Dažniausiai sienos ir durų sutapimas daromas toje pusėje, kurioje yra vyriai, t. y. atidarymo pusėje. Tačiau kartais galima ir nepasikliauti šia taisykle. Bet kokiu atveju, sienos pjūvis, esantis dėl durų rėmo, lieka atviras. Nepatyrusiems montuotojams būtent tai ir sukelia kėblumų.

Paprasčiausias būdas tvirtinant papildomus elementus duryse yra montavimo putos. Ja užpildoma erdvė tarp durų elementų ir sienos pjūvio, prieš tai sutvirtinus lipnia juosta. O kad nebūtų plyšių, naudojamos sustingusios putos.

Jeigu siena nelygi, vienodo pločio papildomus elementus galima nupjauti išilgai, sumontuoti juos, o po to palyginti sieną. Ko gero, toks problemos sprendimas – optimaliausias.

Durų apvadų tvirtinimas

Durų apvadų tvirtinimas yra būtinas durų apdailos atributas. Daugeliui kyla sunkumų apvadų sujungimui kampuose. Žinoma, jungiant apvadus, būtina juos supjauti 45 laipsnių kampu. Kuo tikslesniam kampų nupjovimui, mes naudojame elektrinį kampų pjovimo aparatą.

Durų apvadų tvirtinimas pradedamas nuo viršutinio apvado. Taip taps aišku, ar viskas gerai išmatuota. Apvadus galima tvirtinti “skystomis vinimis” arba montavimo putomis. Dažnas žmogus galvoja, kad vinys gadina visą išorinį konstrukcijos vaizdą. Tačiau specialistai nesigėdija jų naudoti. Suprantama, vinys turi būti be galvučių. Kitu atveju, galima tiesiog nugnybti galvutes replėmis.

Susisiekite

Norėdami platesnės informacijos SKAMBINKITE DABAR +370 676 72919 arba užpildykite kontaktų formą. Pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Durų apdailos paslaugos teikiamos Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Jonavoje, Kėdainiuose, Ukmergėje, Kaišiadoryse, Elektrėnuose, Garliavoje, Prienuose ir kituose aplinkiniuose miestuose bei rajonuose. Esant reikalui, už papildomą mokestį, galim atvykti ir į kitus miestus.