Paslaugos


langu apdaila paslaugos

Langų angokraščių apdaila

Mūsų ilgametę darbo patirtį sukaupę kvalifikuoti meistrai, profesionaliai atlieka pastatų lauko ir vidaus apdailos darbus, kurie apima glaistymą, dažymą, tinkavimą ir kitus įvairius apdailos darbus. Apdailos darbai atliekami įvairiuose visuomeninės, gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatuose. Atliekame visus vidaus apdailos darbus, nepriklausomai nuo būsto tipo ar dydžio.

langu remontas

Langų reguliavimas ir remontas

Langų reguliavimas yra vienas svarbiausių procesų norint, kad langas tarnautų ilgai ir patikimai. Langų reguliavimo metu, langas yra atstatomas į pirminę savo padėtį. Bėgant laikui keičiasi lango pozicija, kitaip sakant, rėmo atžvilgiu ji tampa ne tokia, kokia turėtų būti iš tiesų. Būtent todėl langus būtina sureguliuoti, kitu atveju, gali prireikti remonto.

duru apdailos paslaugos

Durų apdaila

Durys – vienas iš pagrindinių akcentų namo ar buto interjere. Jos visuomet turėtų traukti akį aukšta kokybe ir šiuolaikišku dizainu. Keičiant duris, rekomenduojama pilna statybinė durų angokraščių apdaila. Kaip ir apdaila plokštėmis – ji darome ne anksčiau kaip kitą dieną po naujų durų montavimo, kai išdžiūsta durų sandarinimo putos.

balkonu apdaila kaune

Balkonų apdaila

Atliekame balkonų vidaus sienų lubų apkalimą dailylentėmis, balkono vidaus apdailą plastikinėmis ar medinėmis dailylentėmis. Įrengiame ir apšiltiname grindis balkonuose, montuojame palanges, kabinamas džiovyklas, sandariname balkonų tarpus. Balkonai tampa gražūs, tvarkingi, šiltesni – maloni ir jauki papildoma patalpa.

langu apdaila konsultacija

Specialisto konsultacija

Ieškodami reikiamų paslaugų visuomet konsultuokitės su tos srities specialistais. Kvalifikuoti mūsų meistrai pasiūlys geriausius ir optimaliausius angokraščių apdailos būdus, kurie patenkins kiekvieno kliento užgaidas. Įvertinsime Jūsų namą/butą. Pasiūlysime geriausia variantą tinkanti Jūsų projektui.