Langų apdaila


„Langdaila“ kvalifikuoti meistrai, turintys didelę darbo patirtį, kokybiškai ir profesionaliai atlieka pastatų išorės ir vidaus langų apdailos darbus. Specialistai visada pasiruošę patarti ir padėti surasti geriausią problemos sprendimą, nesvarbu kokios būklės langai būtų ir kokia langų apdaila yra reikalinga. Išmatuosime angas, įvertinsime montavimo sudėtingumą, suteiks konsultaciją rūpimais klausimais ir apteiksime pasiūlymą su galutine kaina.

Kaip ir durų apdaila, balkonų apdaila, bei langų reguliavimaslangų apdaila atliekama profesionaliai, užtikrinant maksimalų langų apdailos estetinį grožį ir atliktų paslaugų ilgaamžiškumą.

Langų angokraščių apdailalangu apdaila

Sumontavus naujus langus, langų angokraščių apdaila po įdėjimo yra būtina. Tai svarbu ne tik estetiniais sumetimais. Netinkamai įrengti sienų ir langų konstrukcijų sujungimai mažina sandarumą, blogėja šilumos izoliacijos savybės. Gali pradėti drėkti ir pelyti ne tik angokraščiai, bet ir šalia esančios sienos. Be to, langų apdailos darbus reikia atlikti ne tik profesionaliai, bet ir laiku.

Langų angokraščių apdaila svarbi ir dėl išvaizdos. Neatlikus apdailos, sumontuoti plastikiniai langai netrauks akies. Po lango įdėjimo, tarp lango ir sienos lieka sandarinimo putos arba kitos medžiagos naudojamos plastikinių langų sandarinimui. Tik putoms visiškai išsiplėtus ir sukietėjus galima pradėti plastikinių langų apdailą.

Dalinė langų apdaila

Dalinė pastikinių langų apdaila atliekama ne anksčiau, kaip dieną po lango montavimo, kai putos būna pilnai išsiplėtusios ir sukietėjusios. Naujai sumontuotų konstrukcijų angokraščiai gali būti apklijuojami plastikine lipnia apdailos juosta su minkštu kraštu. Plastikinė juosta yra patvari ir ilgaamžė uždengimo priemonė. Tinkama naudoti tiek viduje, tiek ir iš lauko pusės. Dalinės apdailos gali užtekti, jeigu keičiant langus angograščiai buvo mažai pažeisti. Dalinė apdaila plastikinėmis apdailos juostelėmis užtikrina montavimo putų apsaugą nuo tiesioginio lietaus, nuo neigiamo saulės spindulių ir atmosferos poveikio.

Pilna langų apdaila

Norint pasiekti, kad naujai sumontuotų langų konstrukcijos montavimo-sandarinimo medžiagos siūlė liktų pakankamai sandari ir išsaugotų pradines termoizoliacines savybes, reikia atlikti ir pilną statybinę angokraščių apdailą, visiškai uždengiant ir apsaugant montavimo putas nuo išorinio atmosferos poveikio.

Priklausomai nuo patalpų apdailos, angų tipo, sienos konstrukcijos galimi skirtingi pilnos statybinės apdailos būdai. Atliekant standartinę langų angokraščių apdailą atliekami šie darbai: gruntavimas, tinkavimas, glaistymas ir dažymas balta spalva. Pageidaujant apdaila gali būti atlikta naudojant gipskartonio plokštes. Optimaliausią angokraščių apdailos sprendimą Jums pasiūlys „Langdaila“ meistras.

Mūsų specialistai patars, kokį pilnos angokraščių apdailos būdą – tinkavimą, apdailą gipso kartono plokštėmis, LMDP drožlių plokštėmis ar styrodur apšiltinimo medžiagomis Jums reikėtų pasirinkti. Tai priklauso ir nuo poreikių ir angos būklės.

„Langdaila“ meistrai atliks ir angokraščių dekoravimo darbus: tinkavimą, gruntavimą, glaistymą, dažymą ir kitus…

Langų apdaila iš vidaus pusėslangu apdaila kaune

Iš bendrųjų fizikos dėsnių žinome, kad oras juda iš šiltesnės vietos į šaltesnę. Žiemos metu absoliutinė drėgmė šiltoje vidaus patalpoje bus didesnė negu šaltoje išorėje. Todėl vyksta oro drėgmės judėjimas iš vidaus į išorę. Į lango rėmo šiltinimo medžiagos sritį pakliuvusi drėgmė gali pabloginti lango šiltinimo medžiagos šilumos izoliacijos savybes. Dėl to angokraščio kraštas gali pradėti rasoti, atsiranda pelėsis, genda angokraščių apdaila.

Darant langų apdailą iš vidaus, reikia lango rėmo ir angokraščio tarpą užsandarinti taip, kad išvengti vandens garų difuzijos į apšiltinimo sluoksnį ir drėgmės kaupimosi jame. Tam dažniausiai naudojamos tokio priemonės, kaip sandarinimo juostos ir apdailiniai profiliai (tik PVC langams), kurių jungtis su angokraščiu papildomai sandarinama akrilu arba specialiai tam skirta mastika „K2 Flex 50000 vidui“

Langų apdaila iš lauko pusės

Atliekant langų apdailą iš lauko pusės, lango rėmo ir angokraščio tarpą reikia užsandarinti taip, kad būtų apsisaugota nuo lietaus vandens pratekėjimo, smarkaus vėjo. Tačiau sandarinimas turi būtį „kvėpuojantis“, t.y. jis turi pašalinti lango rėmo ir angokraščio šiltinamąjame sluoksnyje susikaupusią drėgmę. Dažniausiai, langų apdailai iš lauko pusės, naudojamos sandarinimui iš išorės priemonės yra difuzinės sandarinimo juostos, išsiplečiančios juostos.

Jei dėl apdailos būtinumo naudojami PVC apdailinės juostos ar profiliai, papildomų priemonių pagalba reikia sudaryti sąlygas drėgmei pasišalinti iš lango rėmo šiltinamojo sluoksnio. Dažniausiai tam naudojamas silikonas arba specialiai tam skirta mastika „K2 Flex 8000 išorei“.

Langų apdaila gipso kartonuplastikiniu langu apdaila is lauko

Langų apdaila yra sudėtingas, daug atsakomybės bei kruopštumo reikalaujantis darbas. Norint pasiekti aukštų rezultatų, rekomenduojama naudoti patikimas aukščiausios kokybės medžiagas. Gipso kartonas šiuo metu yra viena universaliausių statybinių medžiagų, be kurios neapseina nei vieni statybos darbai.

Gipso kartonas yra universali medžiaga plačiai naudojama statyboje ir langų apdailoje. Tokį jo populiarumą lėmė šios priežastys:

 • EKOLOGIŠKUMAS. Gipso kartonas yra ekologiškai švari, natūrali statybinė priemonė, neturinti toksinių medžiagų bei sintetinių priedų. Gipskartonio gamybai tik nekenksmingos žaliavos. Be to, gipso rūgštingumas artimas žmogaus odos rūgštingumui, todėl nekenkia žmogaus sveikatai. Dėl šių priežasčių, gipso kartoną galima vadinti ekologišku.
 • KAINA. Langų apdailos gipskartonio plokštėmis kaina yra viena žemiausių statybinių paslaugų rinkoje, todėl tai žymiai sumažina langų apdailos kainą. Tačiau dėl žemos kainos nereiškia, kad žema ir kokybė. Tai dar vienas privalumas.
 • KOKYBĖ. Visa gibskartonio sistema yra nesunki, todėl nesudaro didelės apkrovos perdangoms. Kad gipsas būtų dar tvirtesnis ir tankesnis, į jį dar įmaišomas popierius. Visas šis mišinys leidžia pasiekti aukštų rezultatų.
 • GREITIS. Gipskartonio plokštės yra universali medžiaga, kuri montuojama greitai, todėl sutrumpėja darbų atlikimo laikas. Taip pat, konstrukcijų montavimas nėra sudėtingas.
 • ŠILUMOS IZOLIACIJA. Gipskartonio plokštėse yra įvairių šilumos izoliacinių medžiagų, įmontuojamų tarp lango ir gipso kartono.
 • GARSO IZOLIACIJA. Gipso kartono plokštės – puiki garso izoliacinė medžiaga, todėl šios statybinės medžiagos pagalba, galima nesunkiai apsiriboti nuo aplinkos skleidžiamo triukšmo.
 • ATSPARUMAS UGNIAI. Gipsas yra nedegi statybinė medžiaga. Esmė – kuo storesnis gipso sluoksnis, tuo didesnis atsparumas ugniai. Taigi, naudojant gipskartonio karkasinių sienų sistemas galima įvykdyti visus priešgaisrinės saugos reikalavimus.
 • DRĖGNUMAS. Gipso kartono plokštės prisitaiko prie vidaus temperatūros bei drėgmės lygio. Specialios gipso plokštės, kurių gipso branduoliai ir kartonas specialiai impregnuoti nuo drėgmės, atsparios vandeniui ir drėgmei, todėl tinka patalpoms, kuriose nuolat drėgna ir kuriose įprastos plokštės tiesiog nesilaikytų.
 • DIZAINAS. Gipskartonio plokštės yra lengvai formuojamos, sudrėkinus galima jas lankstyti, o išdžiūvusios išlaiko suteiktą formą. Iš jų galime formuoti įvairius paviršius, kurti įvairiausias formas – banguotas, vingiuotas ir t.t. Iš gipso kartono plokščių tai daryti yra žymiai paprasčiau ir pigiau, nei iš kitų medžiagų.

Langų apdailos kainalangu angokrasciu apdaila

Apdailos darbų  kiekis yra labai platus ir  skirtingas, todėl vienos konkrečios apdailos darbų kainos nėra. Šabloniškai pasakyti kiek kainuos remonto apdailos darbai yra sudėtinga.  Galime suteikti konsultacijas, pasakyti preliminares sąmatas, tačiau tikslios darbų atlikimo sąmatos sudaromos po objekto apžiūros, įvertinus  atliekamų darbų kiekį, kliento pageidavimus. Jei norite platesnės informacijos SKAMBINKITE DABAR +370 676 72919 arba užpildykite kontaktų formą.

Jei norite sužinoti langų apdailos kainas, pasinaudokite LANGŲ APDAILOS KAINOS SKAIČIUOKLE. Nurodykite pageidaujamas paslaugas bei matmenis ir sužinokite, kiek kainuos Jūsų langų apdaila.

Dėl ko verta apdailos darbus aplink langus patikėti atlikti „Langdailos“ meistrams:

 • Sutaupysite laiko, nes nereikės ieškoti kas tai gali atlikti, derinti laiką, kad atvažiuotų kažkas papildomai apžiūrėti kokie darbai bus reikalingi.
 • Sutaupysite pinigų, nes kviečiant papildomus specialistus už objekto apžiūrėjimą gali būti imami pinigai.
 • Sutaupysite savo nervų, nes po langų užsakymo nereikės pergyventi, kur reikės rasti meistrus kurie galėtų atlikti apdailą ir kiek tai kainuos.
 • Galėsite planuoti savo išlaidas, nes apdailos darbų kaina galite sužinoti iš karto.
 • Turėsite garantiją, nes atliktiems darbams suteikiama  2 metų garantija.

Langų apdailos paslaugos teikiamos Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Jonavoje, Kėdainiuose, Ukmergėje, Kaišiadoryse, Elektrėnuose, Garliavoje, Prienuose ir kituose aplinkiniuose miestuose bei rajonuose. Esant reikalui, už papildomą mokestį, galim atvykti ir į kitus miestus.